Lojërat

27/09/2016 0

Rockstar njoftoi se përditësimi i radhës lojës online GTA V do të mbërrijë më 4 Tetor. Përditësimi i motorçikletave do të sjellë në aksion klubet e motoçiklizimit në botën e krimit. Disa eksperienca të reja kompetitive do të përfshihen së… Lexo më shumë »

26/09/2016 0

Square Enix mbajti një eveniment transmetimi live gjatë kësaj fundjave në Londër ku zbuloi 40 minuta eksperiencë me lojën Final Fantasty XV në Xbox One. Në videot mëposhtë do të mund të ndiqni një panoramë të asaj që po vjen… Lexo më shumë »

më shumë nga Lojërat

Sega lançoi Total War Battles: Kingdom në platformën e lojërave të Facebook

N/A
23/09/2016 » 16:49 | 0 | Lajme lojërash, Lojëra Facebook, Lojërat

Pas 20 vitesh Blizzard “vret” markën klasike Battle.net

N/A
22/09/2016 » 12:23 | 0 | Lajme lojërash, Lojërat, PC, Sony PlayStation, XBOX

Niantic po zhvillon një sistem betejash për Pokemon Go

N/A
21/09/2016 » 16:30 | 0 | Android, iOS, Lajme lojërash, Lojërat

Publikohen kërkesat minimale të harduerit për video lojën Battlefield 1

N/A
20/09/2016 » 16:12 | 0 | Lajmet, Lojërat, PC, Sony PlayStation, XBOX

Lajmet

23/09/2016 0

Total War Battles: Kingdom ka mbërritur në platformën e lojërave të rrjetit social Facebook. Në qendër të lojës strategjike janë ndërtimi i kështjellave, menaxhimi i resurseve dhe betejat. Kjo lojë ofrohet prej kohësh në kompjuterat Windows , Mac dhe platformat… Lexo më shumë »

22/09/2016 0

Pas shfrytëzoi titullin Battle.net për platformën e saj të video lojërave me lojtarë të shumëfishtë për më shumë se dy dekada, gjigandi Blizzard ka vendosur ta eleminojë. Asgjë nuk do të ndryshojë për lojtarët e World of Warcraft apo Overwatch…. Lexo më shumë »

më shumë nga Lajmet

Niantic po zhvillon një sistem betejash për Pokemon Go

21/09/2016 » 16:30 | 0 | Android, iOS, Lajme lojërash, Lojërat

Publikohen kërkesat minimale të harduerit për video lojën Battlefield 1

20/09/2016 » 16:12 | 0 | Lajmet, Lojërat, PC, Sony PlayStation, XBOX

Largohet veterani i Blizzard, Chris Metzen

13/09/2016 » 17:14 | 0 | Lajme lojërash, Lajmet

Microsoft publikoi demon e Forza Horizon 3, spikat Lamborghini Centario

Shkarkimet

15/09/2016 0

Si pjesë e fushatës “Rrugës për në Battlefield 1″, EA vendosi të dhuronte përmbajtje të shkarkueshme për Battlefield 4. Kjo ofertë zgjati vetëm 1 javë dhe përmbante vetëm një ekspansion. Nëse nuk arritët të përfitonit nga kjo ofertë ju bëjme… Lexo më shumë »

13/09/2016 0

Ashtu siç pritej Microsoft publikoi një demo në Xbox One të video lojës së garave me makina, Forca Horizon 3. Kjo demo zbulon detaje të makinave të reja ku ndërto spikat Lamborghini Centario. BMM M4 Coupe, Ford Shelby GT350R dhe… Lexo më shumë »

më shumë nga Shkarkimet

Nintendo lançon aksesorin Pokemon Go Plus, në shitje javën e ardhshme

09/09/2016 » 17:02 | 0 | Lojëra iOS, Lojërat

Pas Candy Crush Saga në Windows 10 vjen Candy Crush Soda

02/10/2015 » 11:53 | 0 | Lojëra Facebook, Lojëra Online, Lojërat, PC, Shkarkimet

Candy Crush Saga ka mbërritur në platformën desktop të Windows 10-tës

18/07/2015 » 22:09 | 0 | Lajmet, Lojëra PC, Lojërat, PC

Angry Birds 2 vjen në App Store në 30 qershor

16/07/2015 » 19:16 | 0 | iOS, Lajmet, Lojëra iOS, Lojërat

Tips & Tricks

më shumë nga Tips & Tricks

Slideshow by webdesign